Городнянська міська рада
Новини

7-9 червня 2024 року відбувся тренінг «Школа безпекового середовища» в рамках реалізації проєкту «EURecovery – розширення можливостей громад в Україні» за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та ЄС.

У ньому взяли участь й представники Городнянської громади.

Учасники тренінгу обговорили поняття безпекового середовища та стійкості, їхні виміри та рівні; отримали знання щодо національної системи захисту критичної інфраструктури та ролі різних стейкхолдерів у цьому процесі як одного з елементів безпекового середовища та визначили вимоги до захисту, які можуть бути перенесені на інші елементи безпекового середовища поза темою критичної інфраструктури.

На тренінгу було багато й практичних вправ, таких як : відпрацювання навичок оцінки ризиків для безпеки громади з використанням міжнародно застосовних методологій з урахуванням реальних даних про громаду, тощо.

Знання отримані на тренінгу в подальшому сприятимуть синергії на основі обміну досвідом між громадськими лідерами, представниками громадського сектору, органами місцевого самоврядування та служб екстреного реагування Чернігівської області.