Городнянська міська рада
Оголошення

Шановні мешканці Городнянської територіальної громади!

Звертаємося з проханням заповнити анкету, яка дозволить нам зібрати, проаналізувати та систематизувати потенціал природної та культурної спадщини громади.

Спадщина – це ресурс громади, який за її належного використання та управління впливає на соціальне та економічне життя громади.

За результатами анкетування та проекту “Городнянщина. Мобілізація навколо ресурсів спадщини” буде сформована база, що дозволить посилювати проєкти розвитку громади, залучати більшу кількість учасників, солідарно взаємодіяти, готувати креативні проєкти.

Ми впевнені, що кожен з вас може зробити внесок у цей процес.

Долучайтесь до пошуків скарбів городнянської землі. Давайте разом зробимо спадщину Городнянської громади відомою та захищеною!

 

АНОНС ПРОЄКТУ:

Громадська організація “Крила” починає проєкт “Городнянщина. Мобілізація довкола ресурсів спадщини”, в якому задіяна команда фахівців з досвідом і бажанням працювати на користь Городнянській громаді.

За період проєкту будуть проведені різнопланові заходи –  дослідження, спільне з громадою мапування, аналіз та визначення унікальних особливостей та тем, пов’язаних із локальною спадщиною, навчальні заходи, організація культурної події.

Проєкт триватиме з травня по серпень.

Спільна робота має посилити розуміння спільних соціальних цінностей спадщини, створити взаємодію і умови для планування наступних проєктів, спрямованих на розвиток громади, захистити її інтереси, підготувати до презентації широкому колу партнерів та потенційних гостей.

Першим та найважливішим етапом проєкту є збір інформації від мешканців. Тому просимо вас поділитись нею і заповнити анкету “Природна та культурна спадщини Городнянщини”

АНКЕТА https://forms.gle/jbtJ83Mp85bkV3Tv7

За новинами проєкту можна слідкувати на сторінці ГО “Крила” https://www.facebook.com/KrylaNGO

Цей проєкт «Городнянщина. Мобілізація довкола ресурсів спадщини» здійснюється за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.