Городнянська міська рада
Новини

     Сьогоднішній день в календарі значиться як День матері. Це одне з найзворушливіших свят, адже мама – найголовніша людина в житті кожного, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що, і скільки б тобі не було років – навіть тоді, коли в тебе самого вже підростають онуки і сивина вплелася у скроні.  Допоки є мама, доти кожен з нас може відчувати себе дитиною.

     Нинішнє свято в Україні наповнене не тільки любов’ю, а й слізьми тисяч українських жінок, які щодня й щосекунди живуть у тривозі за своїх синів і доньок, які боронять нашу країну і наш народ. Ще вчора маленькі й безтурботні наші діти сьогодні – мужні захисники й захисниці, Герої сьогодення й майбутнього.

   Наш доземний уклін кожній українській мамі, яка не дочекалася свого сина або доньку з цієї війни. Найбільший біль у житті – це ховати власних дітей. Дякуємо матерям за гідне і шляхетне виховання  дітей, які нині служать у лавах Сил оборони України. Дякуємо за їхню безмежну материнську любов, ніжність та недоспані у клопотах ночі. Кожній матері, яка чекає сина, чи доньку з російського полону, чи отримала повідомлення, що її дитина зникла безвісті  бажаємо дочекатися свого захисника чи свою захисницю і почути таке довгоочікуване: «Мамо!».

   Зі святом вас, наші найдорожчі й найрідніші матусі! Хай світло перемоги зітре сльози з ваших  ніжних очей. Хай більше не тріпотять ваші серця від тривоги й неспокою. Хай усі діти – і маленькі, й уже дорослі, будуть щасливими і мають можливість щодня відчувати тепло найрідніших материнських обіймів.