Городнянська міська рада
Новини

     Одразу після звільнення Городнянщини, влітку 2022 року, на запрошення міської ради про готовність співпраці на нашій території заявила Міжнародна гуманітарна організація «ZOA» з Нідерландів, яка одразу почала надавати допомогу людям, чиї домівки постраждали від військових дій внаслідок військової агресії росії і мали пошкодження середнього та легкого ступеня.  За допомогою «ZOA» люди отримали встановлені нові вікна, двері та системи опалення, які вийшли з ладу через обстріли.

    Завершивши реалізацію першого потужного проєкту, фахівці «ZOA» знову повернулись на Городнянщину – нині вони замінюють вікна в оселях внутрішньо переміщених осіб. Міська рада, надаючи благодійній організації списки таких людей, включає до них не тільки тих жителів Городнянської громади, яким було надане житло, придбане за кошти міської ради, а й тих, хто купив житло самотужки, а також і тих, хто перемістився на Городнянщину з небезпечного прикордоння сусідньої Сновської громади.

    Окрім цього, всім внутрішньо переміщеним особам, яким фахівці «ZOA» допомогли з заміною вікон для утеплення їхніх нових осель, фонд надав і грошову допомогу на придбання палива в розмірі 16 тисяч гривень кожній родині, в тому числі й переселенцям з інших громад, адже відтепер вони – жителі Городнянщини.

    Щиро дякуємо нідерландським друзям за постійну увагу й підтримку нашої громади й наших людей, за людяність і допомогу, за вміння й бажання співпереживати нашій країні й громаді зокрема, на долю яких випали непрості випробування.