Городнянська міська рада
Новини

                        Шановні городнянці!

       Завтрашній суботній день для мешканців громади овіяний подвійним сумом і скорботою – у криваву й страшну річницю від початку повномасштабного вторгнення і окупації Городнянщини ми зустрічатимемо з останньої дороги нашого земляка, захисника, воїна Олексія ШКОЛЬНОГО.

       Олексій народився у Городні в 1980 році, тут минули його шкільні роки. Після закінчення школи працював у лісових господарствах Київщини, останній час – у Обухівському лісництві. З дружиною Валентиною жили звичайним, цивільним життям. Все як у всіх. Аби не війна.

       Олексій був призваний за загальною мобілізацією в частину А 4773 на посаду радіотелефоніста  польового взводу зв’язку роти зв’язку командного пункту.

      Воїн загинув 15 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Костянтинівка Покровського району Донецької області.

      Завтра зустрічатимемо нашого захисника  о 10.00 годині біля скверу «Гармати». 24 лютого в Городні оголошено Днем скорботи за загиблим Героєм.

      Прийдіть віддати воїну останню шану і підтримати рідних та маму Ларису в страшному горі.  Чужих синів у цій війні не буває. Це наші спільні діти гинуть, закриваючи нас собою. Честь Героям, що захищають нашу країну й наше майбутнє. Ганьба окупантам. І вічне прокляття за материнські й сирітські сльози.