Городнянська міська рада
Новини

          Фактично завершено ремонт у реанімаційному та хірургічному відділеннях Городнянської міської лікарні

         Нагадаємо, що, попри війну, міська рада виділила кошти з місцевого бюджету для проведення капітального ремонту цих відділень, адже це входило у вимоги Міністерства охорони здоров’я, необхідні  для включення нашої лікарні в спроможну мережу лікувальних закладів. Без цього у питанні про існування міської лікарні як повноцінного спроможного медичного закладу такого типу можна було б поставити крапку, навіть не зважаючи на її прикордонне положення. До речі, 18 грудня Міністерство охорони здоров’я нарешті оприлюднило узагальнені результати реформування медичних закладів по областях, і  як повідомила генеральна директорка лікарні Ольга Ігнатенко, і наша лікарня офіційно вже має статус спроможного лікарняного закладу.

      Завідувач хірургічним відділенням Володимир Ломаковський зазначив, що у відділенні нині працюють чотири лікаря – травматолог,  два хірурга і анастезіолог. Відділення розраховане на 30 ліжок. Тут також розміщуються ліжка травматології, гінекології і патології вагітності. Цього цілком достатньо для забезпечення потреб місцевого населення в наданні медичних послуг цього спрямування.  Загалом у відділенні тепер п’ять сучасних палат, перев’язочна з сучасною системою вентиляції та підігрівом, комфортні санвузли та душова кімната. На черзі – ремонт операційної кімнати.  

       Завідувач реанімаційним відділенням Роман Кіндратюк також дуже задоволений новим сучасним виглядом приміщень і каже, що залишилось підключити кисень – і відділення на дві кімнати запрацює в нових, комфортних умовах. Воно розраховане на чотири ліжка, чого вистачить для потреб лікарні. До речі, у відділенні працює вже два лікаря-реаніматолога.