Городнянська міська рада
Новини

             Чернігівське районне управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2023 року №690 затверджено Порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки і внесено зміни до Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року №1030.

               Відповідно цих документів, функціонування Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки почнеться не пізніше, ніж через три місяці після набрання чинності цією постановою. Оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативно-правових актів у сфері діяльності, пов’язаній з об’єктами підвищеної небезпеки, у разі, коли це стосується порядку проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки або впливає на її результати.

             Починаючи з 7 жовтня 2023 року, ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитись виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: htpp://e.dsns.gov.ua