Городнянська міська рада
Новини

          30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Що б ми не робили, чим би ми не займалися, нам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга. Адже книга —дивовижний скарб людства. Саме через неї ми пізнаємо світ, мандруємо країнами, робимо цей світ кращим. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек Городнянщини за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас.

Нехай наші бібліотеки ніколи не втрачають своєї популярності та завжди процвітають. Нехай завжди в них буде багато допитливих читачів, безліч нових цікавих книг, щедрих шанувальників та поціновувачів.
Хай кожен ваш день буде наповнений яскравим позитивом та вибуховим оптимізмом, креативними ідеями та приємними зустрічами, натхненням та творчою наснагою. Хай у вас завжди буде сонячний настрій.
Будьте сміливими в своїх мріях, отримуйте те, що бажаєте, ніколи не втомлюйтеся дарувати людям добро і мудрість. Завжди вірте у себе.
Всім бібліотекарям і книголюбам Любові, Віри, Надії і Мудрості!