Городнянська міська рада
Новини

30 травня у Городню завітали непересічні митці – сучасні українські поети Світлана Коробова з Прилук і Петро Антоненко з Чернігова, які поставили собі непросту і шляхетну мету – відродити сучасний український романс і поезію

 Творчий тандем поетів активно презентує свою творчість у великих і малих містах України, зустрічаючись із людьми, яким небайдужа доля сучасного художнього українського слова.

 

     Зустріч із поетами у міській бібліотеці відбулась трохи не за планом гостей. Митців несподівано привітала відома популяризаторка рідної мови і літератури Олена Шитюк, продекламувавши один із етюдів Петра Антоненка. Такий початок одразу перевів зустріч у формат живого спілкування.

    

     Pахоплення бардівською піснею й стало основою для співпраці двох митців. Захоплений ліричною поезією пані Світлани пан Петро поклав кілька її віршів на музику і вийшли чудові українські романси. Згодом поети почали писати разом і видавати спільні збірки. Нині у доробку авторів чимало спільних творів, у тому числі й музичних, а віднедавна вони ще й почали знімати кліпи на власні твори.