Городнянська міська рада
Новини

Громада дбає про водні ресурси

Заходи по збереженню водних ресурсів на території Городнянської громади не припинялися навіть взимку. Це стосується і ставка у селі Травневе. Ініціативною групою Городнянської громади протягом усієї зими проводилися роботи з догляду за водоймою та підготовки її до пропуску весняного водопілля.

Під час великих снігопадів дорога до ставка була розчищена для безперешкодного під’їзду, також упорядкували прибережну захисну смугу та постійно проводилася підльодна вентиляція води. Додатково були замовлені та проведені іхтіологічні і гідрологічні дослідження на водоймі й отримані рекомендації по запобіганню розвитку паразитів у риб.

Нещодавно ініціативна група завершила ремонт шлюзу на водоймі й встановила запобіжну сітку, щоб молодняк риби з водою не «втік» у сусідню річку.

Нагадуємо! На День риболова, що відбудеться 11 липня поточного року заплановане відкриття спортивної та любительської риболовлі на ставку у Травневому. Тому запрошуємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до збереження водойми та примноження її фауни. Телефон контактної особи ініціативної групи – 067 404 5885.

За матеріалами газети “Новини Городнянщини”