Городнянська міська рада
Новини

17 жовтня міський голова Андрій Богдан підписав розпорядження про початок опалювального сезону по Городнянській міській раді для населення, бюджетних установ та інших категорій споживачів з 19 жовтня 2022 року. Однак у квартирах і приміщеннях досі холодно. Фактично опалювальний сезон так і не стартував. І не тільки в Городнянській громаді, а й у всіх громадах Чернігівщини. Чому?

Перш за все слід зазначити, що з боку міської ради та місцевої дільниці Облтеплокомуненерго виконані всі підготовчі роботи до початку опалювального сезону, система в повному порядку і готова до запуску, як і працівники котелень, які тільки й чекають коли можна буде запустити опалення.

Однак станом на даний час нема погодження від керівництва АТ «Чернігівгаз» на постачання природного газу АТ «Облтеплокомуненерго». Причина – невиконання з боку АТ «Облтеплокомуненерго» умов юридчного договору між двома кампаніями. А саме наявність великої заборгованості за спожитий газ. І ці борги аж ніяк не є наслідками військових дій, оскільки «тягнуться» ще з мирного періоду, до того ж ситуація повторюється чи не щороку.

Наразі це питання вирішується на обласному рівні, оскільки така ситуація створилась у всіх громадах. Як тільки сторони вирішать це питання, всі котельні запрацюють. Міська рада постійно доповідає про проблеми з початком опалювального сезону в громаді й наголошує на необхідності прийняття термінового рішення про його початок. За попередньою інформацією, котельні повинні запрацювати вже завтра, 25 жовтня.

На зображенні може бути: текст

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

Подобається

Коментувати

Поширити