Городнянська міська рада
Новини

17 вересня Україна вітає з професійним святом працівників цивільного захисту — пожежників і працівників аварійно-рятуальних формувань і служб.

       З такої нагоди грамотами міської ради були відзначені начальник караулу 4 державної пожежно-рятувальної частини м. Городня старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор КАЛАЧ та командир відділення, прапорщик служби цивільного захисту Вадим БРИК. 

                    Шановні працівники  служби надзвичайних ситуацій !

У цей непростий для країни час, коли триває війна з росією, внесок українських рятувальників неоціненний. Ви допомагаєте  боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на ваших  плечах лежить місія з порятунку людей, розмінування территорій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів.

Ваші благородство, мужність і самовідданість допомагають  рятувати всіх, хто потрапив у біду або став жертвою стихійного лиха. Дякуємо вам за врятовані життя і здоров’я людей, професіоналізм і силу духу. Бажаємо перш за все скорішої перемоги над ворогом,  відмінного здоров’я, адже від нього часто залежить чиєсь життя, гарного настрою і побільше спокійних чергувань.