Городнянська міська рада
Новини

160 тисяч гривень отримала Городнянська лікарня від Ігоря Романенка

Сьогодні, коли країна отримала виклик у вигляді пандемії небезпечної хвороби, яка посіяла паніку в усьому світі, ті, кому насправді небайдужа доля громади та її жителів, виходять на передову, демонструючи справжній патріотизм і людяність.

Так, розуміючи ситуацію, яка склалась у районній лікарні із забезпеченням медичних працівників засобами захисту, депутат міської ради від партії «Наш край» Ігор Романенко перерахував 160 тисяч гривень на першочергові потреби.

–Я отримав лист-звернення від керівництва Городнянської районої лікарні, в якому говорилось про необхідність забезпечення медичних працівників респіраторами, біозахисними костюмами, антисептиками, дезінфікуючими засобами, тощо, — розповів Ігор Романенко. –Лікарня зробила замовлення необхідних речей, але оплатити його в неї не було можливості через брак коштів. Тому я вирішив підтримати медпрацівників – адже саме вони в разі необхідності опиняться на передовій боротьби за життя наших людей. Знаю, що вдалось придбати далеко не все необхідне лікарні на сьогодні. Тож сподіваюсь, що мій внесок буде мотивуючим для інших підприємців. Спільними зусиллями таки можна покращити ситуацію – адже насправді загроза велика, а в світі нема нічого важливішого, ніж життя та здоров’я людей.

Міський голова Андрій Богдан повідомив, що колектив міської ради теж підтримав ініціативу Ігоря Романенка:

–Ми вирішили перерахувати на благодійний рахунок районної лікарні одноденний заробіток колективу – він складає близько тридцяти тисяч гривень. Думається, те саме можуть зробити й інші колективи та приватні підприємці, які можуть внести певну благодійну суму. Головне – не відмежовуватись від проблеми. На черговій сесії міської ради буде розглянуте питання виділення коштів для потреб лікарні.

Директор КНП «Городнянська центральна районна лікарня» Ольга Ігнатенко також додала, що від імені керівництва закладу й всіх медичних працівників висловлює щиру вдячність Ігорю Романенку за його підтримку:

–А також ми кажемо щире спасибі тим підприємцям і просто людям, які надсилають нам певні благодійні внески – це і колектив міської ради, й Тарас Чорний, й Олександр Заяць, Олег Короткий, Віктор Перчак. Миколі Левківському та іншим підприємцям, які запевняють, що готові допомагати з організацією харчування медпрацівників, які знаходитимуться на обсервації. Це люди, які розуміють серйозність загрози. Адже потреба у нас дуже велика. Насправді, як свідчить статистика, смертність серед медичних працівників, які працюють з хворими, дуже висока. А з нашими можливостями ми не в змозі захистити їх належним чином. Ми вже витратили десь 250 тисяч на захисні засоби, антисептики та дезінфікуючі засоби. На перший погляд значна сума, але якщо врахувати, що один одноразовий костюм коштує 500 гривень, то зрозуміло, що потреба в коштах дуже й дуже велика. Тому величезна вдячність всім, хто допомагає нам бути хоч трохи готовими до зустрічі небезпеки.

Додамо, що непогано було б, якби різні партії, які перед виборами «засипають» народ дорогими агітаційними матеріалами, нині хоча б маски роздавали безкоштовно. Нинішня ситуація може красномовно показати, кого цікавлять не тільки омріяні посади напередодні виборів.