Городнянська міська рада
Новини

  15 травня  в календарі значиться як міжнародний день сім’ї.    Сім’я – найдорожче, що є в житті. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. Бо саме в обіймах своєї родини ти можеш знайти підтримку, розуміння і допомогу

      Сім’ї бувають різними. Великими і малими. Заможними і не дуже. Але головне, щоб у кожній родині панували любов і злагода, навіть якщо сім’я й складається тільки з двох людей. Так, наприклад, як у родині Котовських Віри та Марини, коли пані Віра стала для осиротілої восьмирічної онучки і бабусею, і мамою, й татом, а, по суті, цілим Всесвітом.

     Щоб стати справжньою сім’єю, їм довелось пройти через п’ять судів для встановлення законного опікунства і побороти незліченну кількість офіційних паперів. Їхній маленькій сім’ї вже вісім років. Марина за цей час виросла справжньою красунею і розумницею і сформувалась як особистість. Дівчина – староста класу й президент учнівського самоврядування міського ліцею №2, активна учасниця шкільного життя, ведуча концертів і свят. У вільний час вона займається вокалом у шкільному гуртку і у міському будинку культури. А ще захоплюється випічкою – у вихідні залюбки пригощає бабусю пиріжками, піцами і навіть тортами власного виробництва.

      Пані Віра ж у свою чергу дарує онучці любов і турботу, і це спонукає її не втрачати життєвого тонусу та енергії. Попри всі негаразди і випробування, вони удвох змогли знайти можливість бути справжньою сім’єю, бути щасливими.