Городнянська міська рада
Новини

11 квітня у міській школі мистецтв відбулась цікава зустріч. До співробітників школи і батьків вихованців звернувся знаний на Городнянщині  представник центру «Доброчин» Олександр Підгорний із пропозицією співробітництва з Міжнародним фондом «PAX» (ПАКС) з Нідерландів

     Цей благодійний фонд сьогодні надає допомогу закладам освіти в облаштуванні сховищ. При цьому акцент ставиться не тільки на безпечному перебуванні дітей в укриттях під час повітряних тривог, а ще й на створенні таких умов, щоб діти мали можливість навчатися й отримувати знання в укриттях.

     Укриття школи мистецтв було облаштоване одним з перших у місті, а над комфортом та безпекою цього сховища постійно працюють співробітники відділу культури, сім’ї, молоді і спорту. Саме тому центр «Доброчин» звернувся до колективу школи і батьків учнів, щоб спільно вирішити що потрібно для дооблаштування укриття.

     Спільно визначили, що в пріоритетних бажаннях –  мультимедійне обладнання для наочності уроків й синтезатор – щоб замінити клавішні інструменти, а ще – розкладні столи й стільці та додаткові шафи для зберіганні особистих речей і м’які меблі для тих приміщень, де не плануються перестановки.