Городнянська міська рада
Новини

  1 листопада в Городні сталася довгоочікувана подія – знову відкрив двері для громадян Городнянський сектор  Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

       Щоправда, територіальний підрозділ змінив адресу, і зараз розміщується у приміщенні колишньої районної ради на першому поверсі (раніше так званий у народі паспортний стіл знаходився в приміщенні поліції).  

     Відкриття підрозділу є результатом ефективної взаємодії органів влади на всіх рівнях. Тож відтепе, городнянці та мешканці регіону отримуватимуть адміністративні послуги у нових, комфортних умовах.

     У заході урочистого відкриття територіального підрозділу взяли участь  начальниця відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС у Чернігівській області Вікторія Сенюк, голова Городнянської міської ради Андрій Богдан, заступниця голови Чернігівської райдержадміністрації Наталія Лугина, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Чернігівської райдержадміністрації Сергій Браженко та колектив підрозділу на чолі з його начальницею  Іриною Кобеняк.

       Підрозділ повністю відновив свою роботу та надає такі адміністративні послуги:

         – оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки;

         – оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

        – вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;

         – здійснює прийом документів на оформлення громадянства України.

 

    З графіком роботи та контактною інформацією територіальних підрозділів УДМС у Чернігівській області можна ознайомитись за посиланням https://dmsu.gov.ua/chernihiv/pidrozdily.html

 

     У разі виникнення питань чекаємо на ваші дзвінки на «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області (0462) 666-185.