22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Це нагадування про трагічні сторінки нашої історії та життя мільйонів, які забрала Друга світова війна.
Цього дня жителі Городнянської громади схиляють голови перед світлою пам’яттю всіх загиблих, віддаючи шану воїнам, мирним жителям, жертвам окупації та репресій. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто віддав життя за свободу рідної землі.
Пам’ятаючи уроки минулого, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну миру сьогодні та висловлюємо вдячність усім захисникам і захисницям України, які боронять нашу державу.




