Як зробити Городнянську ОТГ дружньою до велосипедистів?
12 липня об 11:30 у залі засідань Городнянської міської ради (місто Городня, вул. Троїцька, 13) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо створення програми підвищення обізнаності велосипедистів у правилах дорожнього руху та безпечного поводження на дорозі, а також розвитку велоінфраструктури громади.
У Городнянській ОТГ мешканці змушені їздити на велосипедах по непритосованих для цього автомобільних дорогах або тротуарах. Нехтування правилами дорожнього руху велосипедистами та брак окремої інфраструктури для пересування на велосипедах створюють загрозу для життя та здоров’я мешканців громади. Як наслідок, ДТП за участі велосипедистів.
Громадська організація “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування, велоактивістами, представниками патрульної поліції, молодіжної ради та небайдужими мешканцями обговорять, як забезпечити безпечні умови пересування на велосипедах у Городнянській ОТГ та розвинути велоінфраструктури громади.
Питання публічної
консультації:
1. Як підвищити обізнаність велосипедистів у правилах дорожнього руху та
безпечного поводження на дорозі?
2. Якою має бути програма розвитку велоінфраструктури Городнянської ОТГ?
3. Звідки залучити фінансування на велоінфраструктуру?
Учасники публічної консультації:
- Андрій Богдан, голова Городнянської ОТГ, Городнянський міський голова
- Ігор Лахнеко, перший заступник міського голови з питань виконавчих органів ради
- Валерій Московкін, велоактивіст, власник і тренер тренажерного залу GRIZZLY CLUB
- Олександр Скрипко, велоактивіст
- Антон Гармаш, підприємець, засновник Городнянської молодіжної ради
- Денис Мурза, модератор заходу, представник ГО “Центр UA” в Чернігівській області
За додатковою інформацією звертайтесь до Дениса Мурзи за телефоном (095) 285 1099 або на пошту denny.murza@gmail.com
Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.