Городнянська міська рада
Новини

    Наприкінці минулого року вихованці міської станції юних техніків підбили підсумки своєї роботи. Чимало дітей долучились до участі в обласних конкурсах з науково-технічної творчості й вибороли перемоги та призові місця.

    Так, перші перемоги здобули колективні роботи гуртків паперопластики та квілінгу у молодшій та середній віковій групах. Оскільки композиції достатньо великі й складаються із числених дрібних деталей, їх виготовляли усім гуртком. Кожен з юних техніків брав на себе певний обсяг робіт, а потім вся композиція збиралася в єдине ціле. Тож переможцями обласної виставки-конкурсу з мистецтва оригамі й паперопластики «Зимовий вернісаж» стали роботи «Зимові розваги» (керівник Людмила Шулдик) і «Зимонько-зима»  (керівник Ірина Кузнецова). Як зазначили організатори конкурсу: «Незабутнє враження члени журі та відвідувачі виставки отримали від робіт Городнянської станції юних техніків. Здивувало і захопило саме те, що діти в своїх роботах не тільки показали складні моделі, але змогли розкрити тему і передати бадьорий святковий настрій.»

     Відбувся й інший конкурс – обласний етап Всеукраїнської виставки робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Всі наші юні техніки, які взяли участь у цьому престижному змаганні, стали призерами конкурсу, а двоє – Нікіта Кукобко й Віра Єрмоленко – вибороли перемогу зі своїми особливими роботами. Так, Нікіта виготовив модель ретро-автобусу «FIAT 621 L», а Віра представила сенсорний дзвінок у вигляді клітки зі співочими пташками. Модель трьохщоглового галеону часів Христофора Колумба від Софії Короткої виборола друге місце, треті місця отримали модель спортивного літака Владислави Романенко й динамічна іграшка Анни Желдак.

     Роботи-переможці обласних етапів продовжать змагання на Всеукраїнському рівні й, можливо, переможуть чи стануть призерами на рівні всієї країни. Високе обласне журі було вражене не тільки рівнем та якістю виконання робіт, а й обраною тематикою. Бо виготовлення копій автомобілів й створення електронних приладів в форматі сувеніру – достатньо складні завдання для учнів молодшого шкільного віку. До зазначеного слід додати також той факт, що більшість юних техніків – діти різносторонні у своїх захопленнях. Вони або займаються одразу на кількох гуртках в станції юних техніків, або є вихованцями інших гуртків чи секцій спортивної школи.