Виконавчий комітет

С П И С О К
членів виконавчого комітету
Городнянської міської ради сьомого скликання

1) Богдан Андрій Іванович – Міський голова

2) Більська Світлана Анатоліївна – Секретар ради

3) Лахнеко Ігор Миколайович – Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

4) Підлісна Ірина Іванівна – Керуючий  справами  виконкому

5) Холій Валентина Василівна – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Бутівка, Здрягівка, Слобода

6) Коваленко Валентин Іванович – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Гніздище, Горошківка, Стовпівка

7) Мамай Ніна Андріївна – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Дроздовиця, Будище, Диханівка

8) Колодько Сергій Михайлович – Виконуючий обов’язки старости на території села Конотоп

9) Авраменко Олександр Єгорович – Виконуючий обов’язки старости на території села Кузничі, селища Зеленого

10) Куца Людмила Василівна – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Моложава, Залісся, Невкля, Картовецьке,     Лютіж, Минаївщина, Перерост, Студенець, Черецьке

11) Руденок Сергій Володимирович – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Мощенка, Гасичівка, Сутоки

12) П’ятковська Надія Василівна – Виконуючий обов’язки старости на території села Пекурівка

13) Науменко Діана Анатоліївна – Виконуючий обов’язки старости на території села Полісся  

14) Голован Юрій Васильович – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Сеньківка, Берилівка

15) Деблик Василь  Миколайович – Виконуючий обов’язки старости на території села Солонівка

16) Юрченко Олександр  Петрович – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Смичин, Дібрівне

17) Червяк Юрій Миколайович – Покласти Виконуючий обов’язки старости на території сіл Хотівля, Травневе

18) Ткаченко Олександр Яковлевич – Виконуючий обов’язки старости на території сіл Хрипівка, Півнівщина, Політрудня

19) Мерзлов Юрій Миколайович – Заступник начальника відділу у Городнянському р-ні головного управління                            Держгеокадастра у Чернігівській області

20) Короткий Олег Миколайович – Приватний  підприємець

21) Ігнатенко Ольга Володимирівна – Головний лікар Городнянської ЦРЛ

22) Крупеніч Володимир Миколайович – Керівник Городнянського ВУЖКГ

23) Приходько Віктор Вікторович – Начальник Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в                 Чернігівській області

24) Чепурна Тетяна Олександрівна – Городнянський НРЦ, вчитель